Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Message
my: သတင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: From
my: မှ
