Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Subject
ne: विषय

en: view
ne: दृश्य

en: Message
ne: सन्देश

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
