Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: value
nl: waarde

en: Content
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: view
nl: weergeven

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: From
nl: Van

en: greater than
nl: groter dan

en: less than
nl: kleiner dan

en: The mail's subject.
nl: Onderwerp van de mail.

en: The mail's message body.
nl: De inhoud van de mail (body).

en: signup
nl: inschrijven

en: Signup
nl: Inschrijven

en: Cancel signup
nl: Inschrijving annuleren
