Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Subject
nn: Emne

en: view
nn: vis

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: From
nn: Frå
