Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: value
oc: valor

en: Content
oc: Contengut

en: Subject
oc: Objècte

en: view
oc: veire

en: Message
oc: Messatge

en: User
oc: Utilizaire

en: From
oc: De

en: The mail's subject.
oc: L'objècte del corrièrs electronic.

en: The mail's message body.
oc: Lo còs del messatge.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
oc: L'adreça mail de l'expeditor. Lo daissar void per utilizar l'adreça configurada al niveau del site.
