Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
