Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: value
ru: значение

en: Content
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: view
ru: представление

en: Message
ru: Сообщение

en: User
ru: Пользователь

en: From
ru: От

en: greater than
ru: больше чем

en: less than
ru: меньше чем

en: The mail's subject.
ru: Тема почтового сообщения.

en: The mail's message body.
ru: Текст почтового сообщения.

en: Signup
ru: Регистрация

en: Cancel signup
ru: Отменить подписку

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
ru: Адрес отправителя письма. Оставьте поле пустым для использования заданного в системе адреса.
