Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: value
sk: hodnota

en: Content
sk: Obsah

en: Subject
sk: Predmet

en: view
sk: zobraziť

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: From
sk: Od
