Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: value
sl: vrednost

en: Content
sl: Vsebine

en: Subject
sl: Zadeva

en: view
sl: pogled

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: From
sl: Od
