Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Subject
sq: Subjekti

en: view
sq: shfaq

en: Message
sq: Mesazhi

en: User
sq: Përdoruesi

en: From
sq: Nga
