Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: value
ta: மதிப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: view
ta: பார்

en: Message
ta: செய்தி

en: User
ta: பயனர்

en: From
ta: அனுப்புநர்
