Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: value
te: విలువ

en: Content
te: సారము

en: Subject
te: విషయం

en: view
te: వీక్షించు

en: Message
te: సందేశం

en: User
te: వాడుకరి

en: From
te: నుండి
