Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: value
tr: değer

en: Content
tr: İçerik

en: Subject
tr: Konu

en: view
tr: görüntüle

en: Message
tr: İleti

en: User
tr: Kullanıcı

en: From
tr: Kimden

en: greater than
tr: büyüktür

en: less than
tr: küçüktür

en: The mail's subject.
tr: E-postanın konusu.

en: The mail's message body.
tr: E-postanın ileti gövdesi.

en: signup
tr: kayıt

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
tr: E-postanın "kimden" adresi. Site geneline ait yapılandırılmış adresi kullanmak için burayı boş bırakın.
