Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: value
ug: قىممىتى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Subject
ug: ماۋزو

en: view
ug: كۆرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Signup
ug: تىزىملىتىش
