Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: value
uk: значення

en: Content
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: view
uk: переглянути

en: Message
uk: Повідомлення

en: User
uk: Користувач

en: From
uk: Від

en: greater than
uk: більше, ніж

en: less than
uk: менше, ніж

en: The mail's subject.
uk: Тема поштового повідомлення.

en: The mail's message body.
uk: Текст поштового повідомлення.

en: Signup
uk: Зареєструватись

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
uk: Електронна адреса відправника. Для застосування адреси з налаштувань сайту залиште порожнім.
