Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: value
vi: giá trị

en: Content
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: view
vi: xem

en: Message
vi: Thông điệp

en: User
vi: Người dùng

en: From
vi: Từ

en: greater than
vi: lớn hơn

en: less than
vi: nhỏ hơn

en: Cancel signup
vi: Huỷ đăng kí
