Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Subject
az: Mövzu

en: view
az: görünüş

en: Message
az: Mesaj

en: User
az: İstifadəçi

en: From
az: Kimdən
