Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: value
be: значэнне

en: Content
be: Змесціва

en: Subject
be: Тэма

en: view
be: глядзець

en: Message
be: Паведамленне

en: User
be: Карыстальнік

en: From
be: Ад
