Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: value
de: Wert

en: Content
de: Inhalt

en: Subject
de: Betreff

en: view
de: Ansicht

en: Message
de: Benachrichtigung

en: User
de: Benutzer

en: From
de: Von

en: greater than
de: größer als

en: less than
de: kleiner als

en: The mail's subject.
de: Betreff der E-Mail.

en: The mail's message body.
de: Textkörper der E-Mail.

en: signup
de: Registrierung

en: Signup
de: Registrieren

en: Cancel signup
de: Anmeldung widerrufen

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
de: Die Absenderadresse der E-Mail. Wenn sie leergelassen wird, wird die für die Website konfigurierte Adresse verwendet.
