Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: value
gl: valor

en: Content
gl: Contido

en: Subject
gl: Asunto

en: view
gl: vista

en: Message
gl: Mensaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: From
gl: De

en: signup
gl: inscrición

en: Cancel signup
gl: Cancelar inscrición
