Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: value
he: ערך

en: Content
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: view
he: צפיה

en: Message
he: הודעה

en: User
he: משתמש

en: From
he: מאת

en: Signup
he: הרשם

en: Cancel signup
he: ביטול הרשמה
