Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: value
hy: արժեք

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: From
hy: Ում կողմից
