Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: value
id: nilai

en: Content
id: Konten

en: Subject
id: Judul

en: view
id: tampilan

en: Message
id: Pesan

en: User
id: Pengguna

en: From
id: Dari
