Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: value
mr: मूल्य

en: Content
mr: साहित्य

en: view
mr: दाखवा

en: Message
mr: संदेश

en: User
mr: सदस्य

en: From
mr: कडून
