Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: value
pl: wartość

en: Content
pl: Zawartość

en: Subject
pl: Tytuł

en: view
pl: przeglądaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: User
pl: Użytkownik

en: From
pl: Od

en: greater than
pl: większy niż

en: less than
pl: mniejszy niż

en: The mail's subject.
pl: Temat wiadomości

en: The mail's message body.
pl: Treść wiadomości

en: Signup
pl: Rejestracja

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
pl: Adres zwrotny wiadomości. Pozostaw pusty a zostanie użyty domyślny adres witryny.

en: equal to
pl: równe
