Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Subject
pt: Assunto

en: view
pt: ver

en: Message
pt: Mensagem

en: User
pt: Utilizador

en: From
pt: De
