Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: value
ro: valoare

en: Content
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: view
ro: afișează

en: Message
ro: Mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: From
ro: De la

en: The mail's subject.
ro: Subiect e-mail.
