Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: value
ur: قیمت

en: Content
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Message
ur: پیغام

en: User
ur: صارف
