Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Name
am: ስም

en: Help
am: እርዳታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: User
am: ተጠቃሚ
