Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: user
ast: usuariu

en: Name
ast: Nome

en: Help
ast: Aida

en: Text
ast: Testu

en: User
ast: Usuariu

en: Empty
ast: Ermu
