Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: user
da: bruger

en: Name
da: Navn

en: Help
da: Hjælp

en: Text
da: Tekst

en: User
da: Bruger

en: The name of the user.
da: Navnet på brugeren.

en: Empty
da: Tom

en: users
da: brugere

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Signups
da: Tilmeldinger

en: Button text
da: Knaptekst

en: Link this field to its user
da: Link feltet til dets bruger

en: This will override any other link you have set.
da: Tilsidesætter alle andre links du har angivet.

en: Display as link
da: Vis som link
