Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: user
et: kasutaja

en: Name
et: Nimi

en: Help
et: Abi

en: Text
et: Tekst

en: User
et: Kasutaja

en: Empty
et: Tühi

en: users
et: kasutajad

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Link this field to its user
et: Lingi see väli tema kasutaja juurde

en: Display as link
et: Kuva lingina
