Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: Text
gu: લખાણ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Display as link
gu: કડી તરીકે પ્રદર્શિત કરો
