Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: user
hu: felhasználó

en: Name
hu: Név

en: Help
hu: Súgó

en: Text
hu: Szöveg

en: User
hu: Felhasználó

en: The name of the user.
hu: A felhasználó neve.

en: Empty
hu: Üres

en: users
hu: felhasználók

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: User Roles
hu: Felhasználói szerepkörök

en: Signups
hu: Jelentkezések

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Link this field to its user
hu: Ez a mező hivatkozzon a felhasználóra

en: This will override any other link you have set.
hu: Ez felülír bármilyen beállított hivatkozást.

en: Display as link
hu: Megjelenítés hivatkozásként
