Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: user
hy: օգտագործող

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող
