Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: user
it: utente

en: Name
it: Nome

en: Help
it: Aiuto

en: Text
it: Testo

en: User
it: Utente

en: Empty
it: Vuoto

en: users
it: utenti

en: Button text
it: Testo del bottone

en: Link this field to its user
it: Collega questo campo al suo utente

en: This will override any other link you have set.
it: Questo sovrascriverà qualsiasi altro link tu abbia impostato.

en: Display as link
it: Visualizza come link
