Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Empty
ka: ცარიელი
