Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು
