Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Name
ku: ناو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Text
ku: دەق

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Empty
ku: بەتاڵ
