Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Name
ml: പേര്

en: Help
ml: സഹായം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
