Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: The name of the user.
my: အသုံးပြုသူ၏ နာမည်
