Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Title
no: Tittel

en: user
no: bruker

en: Name
no: Navn

en: Help
no: Hjelp

en: Text
no: Tekst

en: User
no: Bruker

en: Empty
no: Tom

en: users
no: brukere

en: Signups
no: Påmeldinger

en: Button text
no: Tekst på knapp

en: Link this field to its user
no: Koble dette feltet til brukeren

en: Display as link
no: Vis som lenke
