Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Text
ps: متن

en: User
ps: غړی

en: Empty
ps: تش
