Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
