Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: user
sr: корисник

en: Name
sr: Име

en: Text
sr: Текст

en: User
sr: Корисник
