Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: user
tr: kullanıcı

en: Name
tr: İsim

en: Help
tr: Yardım

en: Text
tr: Metin

en: User
tr: Kullanıcı

en: The name of the user.
tr: Kullanıcının adı.

en: Empty
tr: Boş

en: users
tr: kullanıcılar

en: User Roles
tr: Kullanıcı Rolleri

en: Signups
tr: Katılımlar

en: Button text
tr: Buton metni

en: Link this field to its user
tr: Bu alanı kullanıcısına bağla

en: This will override any other link you have set.
tr: Bu, ayarladığınız diğer tüm bağlantıları geçersiz kılacaktır.

en: Display as link
tr: Bağlantı olarak göster

en: Top Invites
tr: En Gözde Davetler
