Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: user
af: gebruiker

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: User
af: Gebruiker

en: users
af: gebruikers
