Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: user
bg: потребител

en: Name
bg: Име

en: Help
bg: Справка

en: Text
bg: Текст

en: User
bg: Потребител

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bg: Имейл адресът %email е вече регистриран. <a href="@password">Забравена парола?</a>

en: Empty
bg: Празно

en: users
bg: потребители

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт
