Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bo: གློག་ཡིག་%email་དེ་ཐོ་འགོད་བྱས་ཟིན། <a href="@password">གསང་གྲངས་བརྗེད་སོང་བ་ཡིན་ནམ།</a>

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Error saving user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་འདུག

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Link this field to its user
bo: གནས་ཁོངས་འདི་དང་འདིའི་སྤྱོད་མཁན་སྦྲེལ་བ

en: This will override any other link you have set.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་གཞན་བརྗེ་ངེས།

en: Display as link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཞིན་མངོན་པ
