Signup, Share, Track (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: user
ca: usuari

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: User
ca: Usuari

en: The name of the user.
ca: El nom de l'usuari.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ca: L'adreça de correu %email ja està registrada. <a href="@password">Heu oblidat la vostra contrasenya?</a>

en: Empty
ca: Buit

en: users
ca: usuaris

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.

en: Button text
ca: Text del botó

en: Link this field to its user
ca: Enllaça aquest camp al seu usuari

en: This will override any other link you have set.
ca: Això sobreescriu qualsevol altre enllaç que hàgiu definit.

en: Display as link
ca: Mostra com un enllaç
